vtípy

1. prosince 2008 v 16:31
Zlatá rybka a parlament
Chytil rybář zlatou rybku a nahlas dumá: "Budeš na másle se šalvějí, trochu tymiánu." Rybka ho přeruší: "Když mě pustíš, splním ti tři přání!" "Chtěl bych, abychom měli v parlamentu jen samé slušné, poctivé a inteligentní poslance."
Rybka se smutně podívá a zeptá se: "Říkal jsi na másle se šlavějí a tymiánem?"

Čtyřnohý přítel
Co je nejlepší čtyřnohý přítel člověka? Postel


blondynka a nakladak

Jede blondýnka po silnici a nabourá do náklaďáku. Z náklaďáku vystoupí naštvaný řidič, nakreslí na zem čtverec a říká: "Hele slečno tady do toho čtverce si sedněte a z něj nevylezete. Je vám to jasný?" "Ano," špitne blondýnka. Muž vytáhne tyč a začne blondýnce mlátit do auta. Blondýnka se směje. Tak muž pořádně zatlačí až auto rozmlátí na kaši. Podívá se na blondýnku: "Tobě nevadí, že jsi přišla o auto, že se furt tak trapně směješ?" Blondýnka: "O to nejde, ale když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vylezla."Zvířata na větvi
Sedí vrána na větvi. Přijde k ní zajíc a ptá se: "Co tam děláš?" Vrána odpoví: "Vidíš, machruju." "A můžu machrovat s tebou?" ptá se zajíc. "Tak pojď," odpoví vrána a zajíc vyleze na větev. Za chvíli přijde liška a ptá se: "Co tam děláte?" "Machrujeme, to snad vidíš, ne?" říkají vrána a zajíc. "A můžu machrovat s vámi?" ptá se liška. "Tak pojď k nám." I liška si vyleze na větev. Za chvíli přijde medvěd a ptá se, co tam dělají. "Machrujeme, machrujeme!" odpoví zvířata. "A můžu machrovat s vámi?" ptá se medvěd. "Můžeš." Medvěd vyleze na větev, ta pod jeho váhou praskne a všichni se řítí dolů. Vrána zamává křídly a za padajícími zvířaty zařve: "Co machrujete, když neumíte lítat?"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama